Ані Лорак і Філіп Кіркоров давно дружать. А днями артистів застукали за поцілунком. Що пов'язує двох зірок?

Днями в Росії завершився черговий фестиваль "Нова хвиля". В якості запрошених зірок на сцені фестивалю виступили Філіп Кіркоров, Сергій Лазарєв, Валерія, Олег Газманов, Поліна Гагаріна, Ані Лорак та інші. Наступного року фестиваль відзначить свій 20-річний ювілей. Це наштовхнуло Філіпа Кіркорова на зворушливий пост у соцмережі.

"Бувають в житті дні, коли раптово відчиняються чарівні двері і життя дарує Вам зустрічі, на які ви ніколи не сподівалися. Ось @newwave_official саме такі двері. Такі довгоочікувані зустрічі з друзями дарує хвиля. Вчора переглядали на afterparty фільм про конкурс, скільки всього сталося за 20 років, скільки виросло зірок на фестивалі, стільки прем'єр і колаборацій створили. Ууу, а що діється за лаштунками цього свята... Про це можна зняти окремий фільм. І він буде користуватися колосальним успіхом 💯%", - написав поп-король у своєму мікроблозі.

Цей пост Кіркоров супроводив фотографіями з "Нової хвилі". На одному зі знімків він зображений з Ані Лорак. Співак ніжно цілує виконавицю в щічку, а вона гладить його рукою по щоці. Крім того, Філіп ніжно обіймає артистку за талію.

На цьому фото Лорак відображена в сріблястій сукні з бахромою і відвертим декольте.

Відзначимо, що Лорак і Кіркоров давно дружать. Саме Філіп був продюсером співачки, коли вона брала участь у «Євробаченні». Після цього вони не припинили дружити і спілкуватися. Артисти постійно перетинаються не тільки на концертах і зіркових тусовках, вони також відвідують сімейні свята один одного (наприклад, дні народження дітей).

Як повідомлялося раніше, Ані Лорак показала їх з Сергієм Лазарєвим "перший раз". Ось це так!

Hyser також писав, що Ані Лорак раптово згадала, що вона українка і привітала українців з Днем Незалежності. А ось роздягатися було не обов'язково.