У мережі з'явився відеоролик, на якому зображені унікальні "москвичі"

Час від часу автолюбителям вдається виявити на автомобільних "кладовищах" по-справжньому знакові автомобілі з власною історією. Наприклад, користувач соціальної мережі Instagram "mkr_club"опублікував відеоролик, на якому він показав два вкрай цікаві "Москвича".

Так, мова йде про два автомобілі АЗЛК-408 "Москвич", які свого часу брали участь у професійних автомобільних гонках і в 1968 році обганяли такі визнані спортивні автомобілі як Porsche 911, BMW 2002, А також різні моделі виробництва Ford і Volvo.

Варто відзначити, що на тому знаменитому ралі 1968 року "Лондон — Сідней" два радянських екіпажі показали себе не гіршим чином, оскільки для свого часу "Москвич" володів непоганим набором характеристик для того, щоб бути спортивним автомобілем.

На відеоролику показані саме ті два екіпажі, які брали участь в ралі. Перший автомобіль пофарбований в білий колір. У автомобіля ще чорні номери, на кузові на декількох місцях намальовано число "20". Примітно, що на багажнику автомобіля написано попередження про те, що кермо у автомобіля розташований зліва. Ще однією відмінною рисою ралійного автомобіля є збільшена кількість фар спереду. Другий автомобіль пофарбований у світло-блакитний колір з чорними елементами кузова. У нього на кузові намальовано число "21".

До цього інформаційний портал "Hyser" повідомляв, що Запорізький автозавод поділився планами на майбутнє.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у мережі показали унікальний автобус-кабріолет "Ікарус".

Також "Hyser" писав, що у мережі показали незвичайний лімузин, створений на основі радянського "Москвича".