Її минуле складно назвати праведним. Ще б пак, Катерина Васильєва ніколи не приховувала зради своїм чоловікам, численні аборти і зловживання алкоголем. Більше того, вона часто говорила, що кіно ніколи не любила, а на зйомки погоджувалася лише заради грошей. На 76-му році життя відома актриса і зовсім шокувала своїм рішенням.

Так, стало відомо, що Катерина Васильєва, відома глядачам за яскравими ролями отаманші в" Бумбараші "і Емілії в" звичайному диво", прийняла чернечий постриг. Тепер відома актриса житиме зовсім іншим життям, про це у своєму Telegram-каналі повідомила актриса Марія Шукшина.

"Актриса Катерина Васильєва прийняла постриг, її син-священик у храмі Св.Миколая Чудотворця на трьох Горах. Мої щирі вітання" - підписала Марія фотографію.

Відомо, що Катерина Васильєва прийняла чернечий постриг в Троїце-Одигітрієвському ставропігійному жіночому монастирі Зосимова пустель в Новій Москві. У чернецтві Катерина Сергіївна отримала ім'я Василиса.

До слова, постриг в черниці не здивував близьких актриси-вони не втомлюються повторювати, що вона стала іншою людиною, адже ще в 1993 році актриса стала послушницею в Толгском монастирі.

Відзначимо, що не тільки Васильєва, але і її син Дмитро знайшли порятунок в релігії. Так, Дмитро Рощин, який свого часу закінчив ВДІК, нині протоієрей, настоятель храму Святителя Миколая на трьох Горах. Разом з дружиною, дочкою відомого скульптора і громадського діяча В'ячеслава Кликова, він виховує 8 дітей.

При цьому в ранній молодості від Дмитра завагітніла його однокурсниця Олена Корикова, але в той час Катерина Васильєва була проти шлюбу сина і провінційної красуні. У підсумку ні Дмитро, ні його мати так і не визнали спорідненість з сином Кориковою і ніколи з ним не зустрічалися.

Раніше Hyser писав про те, що Тетяна Кравченко відверто проявила свої почуття до актора Добронравова.

Також писали, що Анна Кошмал показала знімки з досвідченим партнером.

Нагадаємо, що Кравченко зізналася в почуттях Добронравову.