У родині Шерон Стоун горе. Маленький племінник зірки опинився в реанімації. У нього відмовили всі органи.

Вчора Шерон Стоун повідомила своїм фоловерам трагічну новину. Актриса написала, що її однорічний племінник і хрещеник Рівер Стоун опинився в реанімації. Вранці батьки хлопчика - брат актриси Патрік і його дружина Таша – виявили свого сина в ліжечку без свідомості. Малюка госпіталізували у важкому стані і помістили в реанімацію. Як виявилося, у Рівера відмовили всі органи. Чому це сталося, поки невідомо. Лікарі борються за життя хлопчика.

Шерон попросила своїх фоловерів помолитися за малюка. Шанувальники і зіркові друзі актриси підтримали її своїми коментарями і молитвами.

Як зараз себе почуває хлопчик, поки невідомо.

На фото, яке опублікувала актриса, Рівер зображений на лікарняному ліжку. До тіла хлопчика підключені різні датчики і трубочки. Дихає малюк за допомогою кисневої трубки. На це фото боляче дивитися.

Відзначимо, що Рівер з'явився на світ 11 місяців тому. Шерон була дуже рада поповненню в родині свого брата. І поділилася цією радісною подією у своєму мікроблозі.

Актриса дуже прив'язана до свого племінника. Можливо, тому, що сама Шерон не має біологічних дітей. Зірка пережила кілька викиднів, а потім зважилася на усиновлення. Зараз зірка виховує трьох усиновлених хлопчиків-Роена Джозефа, Лэрда Вонна і Куинна Келлі.

Що стосується особистого життя, то Шерон двічі була заміжня і ще двічі була заручена, проте всі її стосунки зазнали краху. Зараз зірка самотня.

Як повідомлялося раніше, Шерон Стоун зганьбилася на Каннському кінофестивалі. Актриса засвітила нижню білизну під розкішною сукнею.

Hyser також писав, 63-річна Шерон Стоун показала свого молодого бойфренда. Ось це красень!