Співачка Наташа Корольова розмістила у своєму мікроблозі пост-загадку і запропонувала шанувальникам зіграти у вікторину. Але нарвалася на критику хейтерів і звинувачення в тому, що вона втомила публіку.

Як відомо, Наташа Корольова разом з сином Архипом веде музичну програму - "Вдалий чарт". В рамках цього проекту вона подорожує по різних містах і із завидною регулярністю змінює знімальні локації.

В одній з нових публікацій артистка похвалилася оригінальним вбранням світлого кольору, який акцентував увагу на її спокусливих формах. Свій look вона доповнила крислатим капелюхом і спортивним взуттям. Її син вибрав для зйомок білосніжний костюм, що складається з бриджів і піджака, надітого поверх білої сорочки з чорним принтом. Волосся молодий чоловік зібрав в хвіст на потилиці, а на обличчі зобразив максимальну зацікавленість процесом.

У коментарях до посту шанувальники оцінили фотостарання зірки і її зовнішній вигляд. Що стосується злостивців, то вони теж не зуміли промовчати і залишили масу критичних відгуків про зовнішність і творчість дружини стриптизера Сергія Глушка. Не обійшли вони стороною і образ Архипа-особливо дісталося його вусам і бороді:

"Блін, та що так синок дратує, не зрозумію...😮 ", "Навіщо в такому віці відпустив вуса і борідку. Прям ні до чого...", "Якось втомили вже своєю сім'єю", " на такому рівні, сина образ треба в порядок привести🙌🙌🙌🙌🙌🙌🙌", "у королевою старечий інфантилізм, все в дівчинку в 50 років грається" - написали вони.

Раніше "Hyser" писав про те, що Наташа Корольова розтягнулася в напівшпагаті і здивувала шанувальників акробатичними здібностями.

Також наш портал розповів про те, що Наташа Корольова застукала Сергія Глушка за інтимним заняттям і викликала бурхливі обурення в соцмережі.

Нагадуємо, що Сергій Глушко показав собсвтенноручно написаний портрет і змусив шанувальників засумніватися в його вміннях.