Співачка Віра Брежнєва вирішила здивувати своїх шанувальників і показала новий рекламний ролик блиску для губ.

Віра Брежнєва давно займається виробництвом власної лінії косметики. Судячи з відгуків у неї відмінна косметика, яка користується великим попитом. Фанати з великим задоволенням її купують.

На своїй сторінці в соціальній мережі Віра Брежнєва вирішила показати, як вона вміє спокушати чоловіків і сама знялася в рекламному ролику нового блиску для губ. Варто сказати, що він вийшов максимально "смачним". На кадрах Віра Брежнєва на власних губах показує те, як новий блиск прикрашає макіяж і додає йому спокусливості.

Віра виглядає чудово в цій рекламі. Її зовнішньому вигляду може легко позаздрити практично будь-яка дівчина. У коментарях користувачі мережі звернули увагу на неймовірну харизму співачки. Те, як вона може тільки одним поглядом спокусити і звабити.

"Супер! Класно! Красиво! 🔥❣🌹, Вчимося все шикарній самооцінці ❤️, Яка ти красива Вервера. ❤️, Гаразд блиск для губ, тут всю атмосферу створює чудова Віра😍, Віра, як хороший коньяк, з роками тільки краще стає!, Красива шикарна Віра 🔥обожнюю вас 😍 😍 😍 , Вірочка, та вам хоч вазеліном по губах пальчиком провести - все одно сексуально виглядає!😉😅, ❤ ️ Віра знову 🙌на рівні 👍❤️ як завжди 🙌, Вау красуня😍 😍❤️❤️", - написали в коментарях віддані фанати співачки.

Відзначимо, що Віра Брежнєва досить часто сама знімається в рекламних роликах своєї продукції. Адже акторського таланту їй не позичати.

Раніше Hyser писав про те, що дружина Валерія Меладзе Альбіна Джанабаєва здивувала фанатів новим відео.

Також писали, що Юрій Горбунов показав те, як виглядає Катя Осадча після пологів.

Нагадаємо, що Філіп Кіркоров знову спровокував чутки про себе після неоднозначної компанії чоловіків.