Українська співачка Софія Хлябич, більш відома як Sonya Kay, яка не так давно відзначила першу річницю весілля, повідомила про своє повернення на сцену після смерті батька.

Племінниця Софії Ротару дуже важко переживала втрату батька, якого не стало півтора роки тому, пишуть "Факти". Вона перестала виступати і зникла з соціальних мереж.

В одному з інтерв'ю вона зізнавалася, що їй було дуже страшно і зовсім не вірилося, що його більше немає. Соня розповідала, що їй хотілося обійняти, поговорити, посміятися разом з ним. Вона регулярно переслуховувала голосові від нього, перечитувала повідомлення і їй здавалося, що тато поруч.

"Для мене він був найкращим батьком, а для моєї мами-найкращим чоловіком! Їхні стосунки-це приклад того, якою має бути сім'я", - розповідала Sonya Kay.

Співачка дуже переживала, у неї була депресія. Плюс до всього її мати заразилася коронавірусом. Коли лікарі дали її матері шанси 50/50, Соня зрозуміла, що вона повинна бути сильною.

"Про хворобу мами ми дізналися в день народження мого чоловіка, ми були в Херсоні і відразу вирушили до Чернівців. Шукали ліки, передавали мамі домашню їжу і робили все можливе, щоб вона швидше поправилася", — поділилася Соня.

Хвороба, на щастя, мама співачки перемогла і дівчина, взявши себе в руки, зосередилася на творчості. Вона чотири місяці працювала в студії і записала багато нових пісень для міні-альбому.

Крім того, Соня Хлябич заінтригувала шанувальників зміною образу.

Раніше Hyser писав про те, що хейтери розкритикували зовнішність Софії Ротару, яка помітно набрала у вазі.

Популярні новини зараз

"Ядерний" удар. У США почали відкрито погрожувати Путіну

Екологічне лихо в Одесі. Пожежа охопила унікальний природний парк

Покинув земне життя. Не стало екс-голови СБУ, який служив при Леоніді Кучмі

Це Росія: напівроздягнена дівчина влаштувала стриптиз навпроти каплиці. Відео порвало мережу

Показати ще

Також Hyser повідомляв, що Софія Ротару опублікувала невдале фото конкурентки по сцені.

Нагадаємо, що Софія Ротару налякала шанувальників дивною поведінкою.