Анну Семенович багато хто пам'ятає ще з групи "Блестящие". Пишногруда співачка звертала на себе увагу і запам'ятовувалася надовго. Однак самій Ганні її пишний бюст доставляв масу проблем, тому вона зважилася позбутися від нього.

Як зізнавалася Анна Семенович в одному з інтерв'ю, груди почала у неї рости в ранній юності. І якщо інші дівчатка раділи тому, що їх тіла стають більш округлими і жіночними, то Анні її нові форми радості не приносили. По-перше, Семенович тоді займалася фігурним катанням і пишні форми там аж ніяк не цінувалися. По-друге, груди у Анни виросли дуже швидко, що викликало глузування з боку однолітків. Це накладало свій відбиток на самооцінку Семенович.

Потім трапилася травма меніска, і про спорт Семенович довелося забути. Однак незабаром пишногруда дівчина отримала запрошення в групу "Блестящие". У цей період часу помітний бюст став "візитною карткою" зірки.

Однак увага преси і фанатів до її грудей, а також періодичні гормональні збої і боротьба із зайвою вагою не додали Анні впевненості в собі. Хоча зірка пішла з "Блестящих" і побудувала сольну кар'єру, здобути щастя в особистому житті їй так і не вдалося. Семенович відчувала себе невпевнено, а шикарний бюст 7-го розміру став доставляти їй нові проблеми – через велике навантаження у співачки почала боліти спина.

Тоді Семенович зважилася на операцію зі зменшення грудей. Артистка зізналася, що це досить болюча процедура, але вона про неї не шкодує. Анні вдалося зменшити навантаження на хребет, а фанати зірки навіть не помітили змін в її зовнішності.

А ось зі свою невпевненістю, яка оселилася в ній ще в юні роки, Анна бореться за допомогою фахівця. Психолог допоміг зірці полюбити себе і своє тіло.

Як повідомлялося раніше, Анна Семенович в міні розповіла про своє харчування. Які продукти зірці довелося виключити зі свого раціону?

Hyser також писав, що Анна Семенович постала перед фанатами в незвичному образі. А про білизну артистка забула.