Сніжана Бабкіна поділилася з шанувальниками відвертим знімком. Зірка показала, як медитує біля басейну абсолютно оголеною.

Останні кілька днів Сніжана Бабкіна відверто розповіла фоловерам про свій життєвий шлях. Про те, як в три роки втратила батька, який пішов з сім'ї, а дівчинка все життя відчувала його відсутність поруч і потребувала його. Про перший невдалий шлюб, коли чоловік не тільки зраджував їй, але і піднімав на неї руку. Про серйозну травму шиї, яка ледь не поставила хрест на кар'єрі Сніжани. Про зради і алкогольну залежності другого чоловіка Сергія Бабкіна. Сніжана зізналася, що змінити своє життя на краще їй допомогла йога і медитація. Зараз у Бабкіної щаслива сім'я, успішна кар'єра, власний будинок. Сніжана запустила власні курси з усвідомлення себе, які обіцяють жінкам допомогти якісно поліпшити їхнє життя.

Наприкінці своєї сповіді Сніжана опублікувала в особистому мікроблозі відверте фото. На знімку Бабкіна відображена біля басейну під час медитації. Позує зірка абсолютно оголеною, а гра світла і тіні надає знімку нотки художності.

"Я оголила перед ВАМИ своє життя з початку до моменту тут і зараз‼️ Ох, дівчатка, хлопчики ... я довго сумнівалася, чи викладати мою історію сюди, в особистий блог.
Але не пошкодувала... Це були дуже емоційні 3 дні!» - зізналася Бабкіна.

"Я можу з упевненістю сказати, той шлях і ті рішення, що я приймала, зміни до яких прийшов Сергій-це наше життя 🙏 🏻 Я могла б тоді все кинути, але де б ми були зараз? Я пишаюся собою! Я пишаюся Сергієм! Я пишаюся нашою парою і тими, ким ми стали!❤️ Ми пройшли цей шлях і вийшли переможцями в грі під назвою " Життя!» А ви ж знаєте, що в будь-якій грі потрібно прокачувати свого персонажа, щоб завчасно не побачити на екрані GAME OVER!❌», - поділилася своїми думками Сніжана.

Як повідомлялося раніше, Сніжана Бабкіна поділилася відвертим знімком. Зірка засвітила татуювання нижче талії.

Hyser також писав, що Сергій Бабкін опублікував архівний знімок. Так це ж вилитий Віктор Цой!