Настя Каменських зі сльозами на очах розповіла про своє бажання. Зголодніла, бідна, без Потапа на гастролях.

Смішне відео з'явилося в Тіктоку Насті Каменських, а потім і в сторіс її мікроблогу. У кадрі артистка зі сльозами на очах просить "сосисочку". Мабуть, виконавиця зголодніла під час гастролей.

Відзначимо, що у відео звучить не голос Насті, а голос маленької дівчинки, що надає відеозапису ще більше мімімішності.

Також варто відзначити, що вже багато років Настя дотримується правильного харчування. Тому, швидше за все, сосиски не входять в її щоденний раціон. Разом з систематичним відвідуванням спортзалу це допомагає Каменських підтримувати свою фігуру в ідеальній формі. До речі, на спорт і правильне харчування співачка також «підсадила» свого чоловіка Потапа.

Правда, як зізнавалася Каменських, на гастролях і під час відпустки їй не завжди вдавалося позайматися спортом і дотримуватися правильне харчування. Однак, кілька набраних кілограмів не зіпсували фігуру артистки.

До речі, можливо, незабаром Насті доведеться переглянути свій раціон. Днями у артистки виявили алергію. Цілком можливо, що співачці доведеться відмовитися від вживання в їжу деяких продуктів.

Нагадаємо, раніше у Каменських були проблеми із зайвою вагою. Зірка намагалася худнути за допомогою дієт, проте до успіху це не приводило.

А ось фанати Потапа і Насті зовсім не проти, щоб її форми трохи округлилися. Шанувальники з нетерпінням очікують, коли ж зіркове подружжя оголосить про швидке поповнення в сімействі. Однак поки артисти, судячи з усього, не поспішають ставати батьками.

Як повідомлялося раніше, Настя Каменських розповіла про проблеми зі здоров'ям. Тіло зірки опухло, а сама вона ледь не померла.

Hyser також писав, що Настя Каменських забула надіти спідницю. Співачка поділилася пікантним фото.