У Ані Лорак ніколи не було проблем із зайвою вагою. Однак, схоже, зірка незадоволена своїм зовнішнім виглядом.

Українську співачку Ані Лорак, яка останнім часом живе в Росії, спіймали на обмані. Артистка вирішила приховати зайву вагу за допомогою фотошопу. Але все таємне стає явним.

Вчора в мікроблозі Лорак з'явилася серія фотографій з музичного фестивалю "Нова хвиля", який днями завершився в Росії. На одному з опублікованих знімків Кароліна відображена в компанії свого близького друга і екс-продюсера Філіпа Кіркорова. Виглядає співачка, одягнена в чорний комбінезон з глибоким декольте, просто приголомшливо.

Однак це ж фото деякий час тому було опубліковано і в мікроблозі Кіркорова. Порівнявши два знімки, уважні користувачі мережі виявили нестиковки. Філіп, мабуть, опублікував фото без ретуші, а ось Лорак попередньо опрацювала знімок у фотошопі. Зміни на фотографії не торкнулися поп-короля, а ось Кароліна помітно «схудла». Лорак зменшила не тільки обсяг свих рук, але і зробила більш виразними риси обличчя. Таким нехитрим способом артистка "схудла" кілограмів на 10. Як говоритися, знайдіть 10 відмінностей на фото.

Схоже, Лорак, якій вже 42 роки, все важче відповідати прийнятим в шоу-бізнесі стандартам краси і бути визнаним секс-символом. На п'яти виконавиці наступають молодші колеги. А тримати себе у формі Кароліні з кожним роком стає все важче і важче.

Як повідомлялося раніше, Ані Лорак не може вибрати між Сергієм Лазарєвим і Філіпом Кіркровим. Що пов'язує українську співачку з російськими співаками?

Hyser також писав, що Ані Лорак опинилася в обіймах Філіпа Кіркорова. Притримав би поп-король свої руки!