Початок осені надасть українцям досить спонтанні зміни в погоді

В Україні йде вже другий день осені, і погода на початку цієї пори року складається не найприємніша. Так, синоптики заявляють про те, що в четвер, 2 вересня, країну накриють сильні зливи зі шквальним вітром. Про це повідомляє iнформаційний портал "Апостроф".

Повідомляється, що синоптики оголосили на території всієї України штормове попередження у зв'язку з підвищеною небезпекою злив і посилився вітру. Особливо від стихії можуть постраждати західні і північні області України. Там існує загроза затоплень і зсувів. Даний рівень стихійно небезпеки позначили як жовтий, тобто перший рівень небезпеки. 2 вересня метеорологи рекомендують українцям дотримуватися особливої обережності.

Нагадаємо, раніше повідомлялося про те, що з урахуванням того, що питання вакцинації в Україні стоїть особливо гостро, в мережі з'являються додаткові подробиці щодо отримання щеплення. Наприклад, стало відомо, від вживання яких продуктів варто утриматися перед отриманням вакцини від коронавірусу.

Експерт-гастроентеролог заявив про те, що побічні ефекти від щеплення від коронавірусу можна знизити за рахунок їжі. За його словами, Головне правило - не переїдати перед вакцинацією, щоб зменшити удар на імунітет. Крім того, не варто споживати їжу, здатну викликати алергію.

Перед щепленням також не варто експериментувати і пробувати незнайому їжу, віддати переваги краще саме перевіреним продуктам. Крім того, варто обмежити вживання продуктів, що містять в собі велику кількість вуглеводів, оскільки при підвищеному цукрі щеплення переноситься складніше.

До цього інформаційний портал "Hyser" повідомляв, що у Всесвітній організації охорони здоров'я розповіли, як захиститися від штаму коронавірусу "Дельта".

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Україні вчергове заговорили про посилення карантину.

Також "Hyser" писав, що українців попередили про введення обов'язкового медогляду і пояснили його нюанси.