Експерт-синоптик поділився прогнозом на вересень і жовтень поточного року

Початок вересня в Україні пов'язаний з кліматичною осінню через присутність холодного дощового фронту, однак після його закінчення, на території України на деякий час встановиться приємна і м'яка погода, яка дозволить українцям відпочити від спекотного літа і підготуватися до зими. Про те, як надалі розвиватиметься погода "ФАКТАМ"розповів синоптик Володимир Деркач.

За його словами, перша декада вересня виявиться досить теплою, денні показники температури будуть перебувати на рівні в 20 градусів тепла. Ночі ж будуть досить холодними, особливо до середини декади. Опади будуть, він досить слабкі. У другій декаді ситуація з опадами особливо не зміниться, але температура буде потроху знижуватися в другій її половині або під кінець. У ці дні можливі навіть заморозки. Третя ж декада знову побалує українців теплом, проте приходити воно буде рідко, з перервами в 2-3 дні.

Початок жовтня обіцяє похмуру погоду на самому початку, проте синоптик вважає, що через день або два почнуться досить теплі для осені дні, і триватиме це майже до кінця першої декади. Саме на першу декаду жовтня і випаде бабине літо. Варто, однак, відзначити, що Володимир Деркач проживає у Волинській області, в населеному пункті Камінь-Каширський, тому його прогнози погоди найбільш актуальні саме для цього регіону. Втім, ймовірність того, що така ж погода буде і на території всієї іншої України також досить висока.

До цього інформаційний портал "Hyser" повідомляв, що сім'ї українських чорнобильців обрадували додатковими виплатами.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Україні оголошують про новий локдаун.

Також "Hyser" писав, що українців попередили про можливу зміну податку на заробітну плату.