Внучка Софії Ротару Соня Євдокименко поділилася з шанувальниками новим знімком. Дівчина позувала в сукні, яка більше нагадувала халат.

Соня Євдокименко, єдина внучка Софії Ротару, провела літо в Києві і в Італії. Тепер же Соня повернеться в Америку, де живе і вчиться. У своєму мікроблозі дівчина поділилася з шанувальниками ефектним знімком, який був зроблений в музеї.

«If you could spend a night at the museum, which museum would you choose?"("Якби ви могли провести ніч у музеї, який музей ви б вибрали?» - прим. ред.), - запитала у своїх фоловерів Соня.

Цей пост юна красуня доповнила своїм знімком з музею. Позувала Соня в шовковій сукні персикового відтінку, яка нагадувала халат. Під цей наряд Соня не стала надягати бюстгальтер. Дівчина похвалилася своїми стрункими ніжками, а своє довге волосся залишила розпущеним. Образ красуні доповнило оригінальне кольє з підвіскою у вигляді листочка.

Шанувальники обсипали Соню численними компліментами.

Нагадаємо, Соня Євдокименко вчилася в Лондоні, а потім продовжила своє навчання в Нью-Йорку. Дівчина пробувала свої сили в модельному бізнесі, проте великих висот на цьому терені не досягла. Зараз Соня намагається пробитися на сцену. Вона вже записала кілька синглів англійською мовою. Однак і тут їй ще далеко до слави своєї легендарної бабусі Софії Ротару.

До речі, музикою займається і брат Соні Анатолій. Нещодавно він виступив у Києві в якості ді-джея. Схоже, музика в крові і членів цієї знаменитої сім'ї.

Як повідомлялося раніше, Софія Ротару відзначила свій день народження. Хто привітав виконавицю, і як вона провела цей день?

Hyser також писав, що внучка Софії Ротару засвітилася на відпочинку без білизни. Соня Євдокименко поділилася спокусливим знімком.