Олександр Буйнов відправився відпочивати в Сочі. Співак поділився з шанувальниками свіжим знімком, а вони не впізнали його.

Російський співак Олександр Буйнов активно веде свій мікроблог. Артист відправився на відпочинок і ділиться з шанувальниками свіжими знімками. Свою відпустку Буйнов вважав за краще провести не за кордоном, а на батьківщині, в Росії. Легендарний співак відпочиває в Сочі. Тут Олександр насолоджується природою, теплим морем і морськими прогулянками на яхті. Як і багато артистів, Буйнов поєднує приємне з корисним, а саме відпочинок зі своїми виступами.

У своєму мікроблозі співак опублікував кілька фотографій і відеозаписів з Сочі. Шанувальники раді бачити свого кумира, проте вони помітили, що Буйнов сильно здав. Співак осунувся і постарів, на його обличчі і шиї помітні глибокі зморшки, а його волосся помітно порідшало.

Це зовсім не дивно, адже Буйнову вже 71 рік. Крім того, нещодавно артист переніс коронавірус. Це серйозне захворювання також відбилося на зовнішності зірки.

Нагадаємо, Олександр Буйнов щасливо одружений втретє на жінці на ім'я Олена. Вона лікар-косметолог. Дітей в цьому шлюбі немає. Від другої дружини у співака є дочка Юлія, яка подарувала Буйнову трьох онуків: Олександра, Софію і Дарину. Також у Буйнова є позашлюбний син Олексій, який народився в 1987-му році. Артист дізнався про існування сина тільки в 2000-му році. Відносини зі спадкоємцем у співака прохолодні, оскільки юнак вважає своїм батьком іншого чоловіка, який його виховував.

Як повідомлялося раніше, Олександр Буйнов госпіталізований у важкому стані після вакцинації.

Hyser також писав, що Надію Бабкіну застукали за рольовими іграми з молодою людиною. Що за розпуста там твориться?