Олена Зеленська продовжує ділитися з фоловерами знімками з Америки. Перша леді супроводжує свого чоловіка Володимира Зеленського з офіційним візитом у США.

В Америці триває офіційний візит президента України Володимира Зеленського. У цій поїздки главу держави також супроводжує його дружина Олена. У своєму мікроблозі вона розповіла, чим займається під час цієї поїздки.

Так, вчора Олена стала гостею зустрічі Power women. Першій леді України вдалося поспілкуватися з такими відомими жінками Америки: виконавчим директором Інституту жінок, миру і безпеки Джорджтаунського університету, послом Мелані Вервір; дипломатом і державним діячем, експертом з питань зовнішньої політики Полою Добрянські; заступником директора Національної коаліції з питань євразійського єврейства (NCSEJ) Леслі Вайс; дружиною голови Національного аерокосмічного агентства Білла Нельсона Грейс; директором програми «Світова економіка» Інституту Аспен Алексою Чопівською; зместителем директора Євразійського центру Атлантичного ради Меліндою Херінг; головою Ради Білого дому з гендерних питань Дженніфер Кляйн; старшим радником Білого дому з гендерних питань Рейчел Вогельштейн; послом України в США Оксаною Маркаровою; главою апарату першої леді США Джулиссой Рейносо.

«Як далі формувати роботу міжнародної платформи, започаткованої на Київському саміті перших леді та джентльменів? Який функціонал першої леді існує у світі? Як конкретно змінюється життя громадян і громадянок нашої країни щодня? Ці та багато інших питань нам вдалося порушити на зустрічі Power women, учасницею якої мені пощастило дива. Кожна з жінок, історії успіху яких я сьогодні почула, заслуговує на повагу. Успіху, сповненого також і викликів, з якими всі вони блискуче впоралися... Рада була поділитися власним досвідом із цими сильними жінками. Часто саме такі зустрічі стають підґрунтям для нових спільних ініціатив та об'єднання", - поділилася своїми враженнями про зустріч Зеленська.

Для цього заходу дружина Володимира Зеленського вибрала скромний, але стильний аутфіт. Вона одягалася в чорно-білий комплект, який складався з чорного жакета і спідниці-міді, а також білого відкладного комірця. Її вбрання нагадувало шкільну форму минулих років.

Як повідомлялося раніше, Олена Зеленська зачарувала своїм виглядом біля трапа літака.

Hyser також писав, що Володимир і Олена Зеленська з'явилися на публіці в однакових нарядах.