Зйомки серіалу "Свати" завершилися, проте фанати продовжують стежити за життям улюблених акторів. Так, свіже фото Тетяни Кравченко розчарувало користувачів мережі.

Як ми вже писали, в Грузії завершилися зйомки 7-го сезону серіали «Свати», який став фінальним для успішного телепроекту. Однак численні фанати серіалу продовжують стежити за долями улюблених акторів навіть після закінчення знімального процесу. Так, фан-сторінка Тетяни Кравченко в Instagram систематично поповнюється новим контентом.

Вчора у фан-спільноті актриси була опублікована нова фотографія Кравченко. На знімку зірка "Сватів" відображена в домашній обстановці. Позаду неї шафа-стінка, які були популярні в минулому столітті, поруч з актрисою стілець і стіл, на якому стоять грановані склянки і інший посуд. Невже актриса стала "заглядати в пляшку"?

Сама Кравченко одягнена в квітчасту блузу і прінтований фартух. Її волосся залишилися розпущеним і трохи завитими в легкі локони. Актриса виглядає помітно постарілою. Про це їй не забули написати в коментарях.

Втім, як виявилося, це фото не з особистого архіву актриси. Цей знімок був зроблений під час вистави, в якій задіяна Тетяна. Так що, цілком можливо, що ця втома на обличчі і зморшки зроблені гримером навмисне для ролі.

Фанати Кравченко раді бачити її в нових спектаклях і телепроектах. Після завершення серіалу "Свати" у актриси з'явилося більше вільного часу. Тепер шанувальники зірки з нетерпінням чекають від неї нових робіт в кіно і серіалах, оскільки не всі фанати мають можливість відвідати спектакль за участю улюбленої актриси.

Як повідомлялося раніше, Тетяна Кравченко знову зізналася в коханні Федору Добронравову. Довго мовчала!

Hyser також писав, що серіал "Свати" втратив Ольгу Миколаївну. Чому в нових серіях не з'явиться актриса Людмила Артем'єва?