Микита Добринін поділився зворушливим сімейним знімком з Дашею Квітковою. Зіркове подружжя недавно стали батьками і виглядають дуже щасливими.

У своєму мікроблозі Микита Добринін опублікував нове фото з Дашею Квітковою. На знімку молоді батьки зображені біля холодильника. Микита дістає з холодильника курку, а Даша обіймає його зі спини. Закохані виглядають дуже щасливими.

"Сім'ї всі різні, тут немає стандартів. Єдине, що має значення, це цінності, які прищеплюють в цих сім'ях, а також традиції, які роблять сім'ю ще міцніше. Для нас з Дашею немає нічого важливішого за сім'ю. Ми регулярно приїжджаємо до батьків на свята або просто так, без приводу. Наші сімейні традиції - це грандіозні застілля,смачна їжа і розмови по душах», - підписав знімок Добринін.

Нагадаємо, Микита і Даша познайомилися на шоу «Холостяк». Квіткова завоювала серце Холостяка. Однак багато хейтерів не вірили в щирість їхніх почуттів і прогнозували, що ця пара не протримається довго разом. Однак не так давно закохані одружилися, а недавно у них народився син Лев.

На цьому знімку, як і на інших сімейних фото, Микита і Даша виглядають щасливими. Схоже, телепроекту "Холостяк " вдалося з'єднати дві долі. Зазначимо, що попередні герої шоу не змогли зберегти свої стосунки з переможницями проектів. Всі пари, утворені на телешоу, незабаром після його закінчення розпадалися. І тільки Микиті з Дашею вдалося зберегти свою любов.

Як повідомлялося раніше, Микита Добринін розповів про свої робочі стосунки з Дашею Квітковою. А як же любов?

Hyser також писав, що Даша Квіткова показала фігуру після пологів. Блогер зі сльозами на очах розповіла, як планує повертатися у форму.