Погода восени цього року може повести себе досить непередбачувано

В Україні вже розпочалася календарна осені, яка, крім усього іншого, вже принесла з собою досить Осіннє похолодання і дощі, хоча така обстановка в країні триватиме відносно недовго, а пізніше в Україні і зовсім настане "бабине літо" з високими температурами. Про це повідомляє iнформаційний портал "Апостроф".

Експерти-кліматологи заявляють про те, що в Україні цієї осені будуть холоди, які йдуть з Сибіру, що є результатом досить рідкісного явища. Примітно, що настануть такі холоди не в листопаді або грудні, а вже зовсім скоро.

Що стосується окремих місяців, то у вересні погода по всій країні буде відносно теплою. Синоптики очікують, що в Одеській, Миколаївській, Чернівецькій та Херсонській областях у першому місяці осені температура перевищуватиме норму від 1 до 3 градусів. Високий рівень опадів у вересні очікується в Дніпропетровській, Херсонській, Полтавській, Донецькій, Запорізькій областях та в Криму. Дефіцит опадів очікується в Рівненській, Чернігівській та Волинській областях.

У жовтні ж температура буде змінюватися більш хаотично. Саме в жовтні в українців буде можливість відчути заморозки і навіть побачити перший сніг. У першій декаді місяця термометри покажуть близько 15 градусів, потім відбудеться похолодання, і денна температура зрівняється з нічною, складаючи близько 5 градусів тепла.

Друга ж частина жовтня буде відрізнятися різкими похолоданнями і такими ж різкими потепліннями, експерти вважають, що тоді почне випадати сніг з дощем.

До цього інформаційний портал "Hyser" повідомляв, що у Всесвітній організації охорони здоров'я розповіли, як захиститися від штаму коронавірусу "Дельта".

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Україні вчергове заговорили про посилення карантину.

Також "Hyser" писав, що українців попередили про введення обов'язкового медогляду і пояснили його нюанси.