Відомий російський актор кіно і телебачення, кінорежисер і продюсер Сергій Жигунов зізнався, що зйомки в ситкомі "Моя прекрасна няня" для нього були дуже важкими.

Актор, який, здавалося б, встиг за свою кар'єру взяти участь в самих різних проектах, думав, що зможе брати участь і в цьому. Але, почавши зніматися в серіалі, швидко зрозумів, що це не його, пише Instagram-спільнота "vokrug tv".

Проте він протягом чотирьох років працював в парі з актрисою Анастасією Заворотнюк, але час цей згадує з здриганням.

"Я думав, що в кіно вмію все, якщо не вмію, то легко навчуся. Але виявилося, що ситком - це жах. Це американський винахід, де в павільйоні створені декорації різних місць: кімната, автомобіль, кухня, літак і так далі. На іншій стороні сидять люди і сміються. Артисти зіграли в одних декораціях і переходять в інші", - відверто поділився спогадами актор.

Більш того, він був дуже незадоволений своєю напарницею. І не тільки він. Актриса не сподобалася і іншим учасникам проекту тому, що була занадто пунктуальна і привітна.

Проте це не завадило їм закохатися один в одного і побудувати відносини. Як то кажуть "від любові до ненависті і навпаки".

Однак їхні стосунки не були схожі на ті, що "разом і назавжди" і пара зі скандалом розлучилася. Жигунов повернувся зі своєї дружини Віри, але і там сімейний побут не вдалося повернути. У підсумку подружжя розлучилося.

В даний час актор щасливий у відносинах з жінкою, схожою, як дві краплі води, на Анастасію Заворотнюк.

Раніше Hyser писав про те, що дочка Анастасії Заворотнюк ошелешила шанувальників розповіддю про ознаки серйозної хвороби.

Також Hyser повідомляв, що чоловік Анастасії Заворотнюк вперше після довгої перерви вийшов у світ і ошелешив публіку виснаженим зовнішнім виглядом.

Нагадаємо, що у родині Анастасії Заворотнюк сталася несподівана подія.

Популярні новини зараз

Екологічне лихо в Одесі. Пожежа охопила унікальний природний парк

Випробовувала долю до останнього. У страшній ДТП загинула молода дружина відомого українського футболіста

"Хвойда-тур": Ігор Кондратюк зірвався на Ані Лорак через її повернення в Україну

Як виглядав найперший ЗАЗ "Таврія": навіть у Європі заздрили такому дизайну

Показати ще