Перша леді України Олена Зеленська з'явилася на глянцевій обкладинці ювілейного видання Elle Україна.

Так, Олена Зеленська з'явилася на ще одній обкладинці глянцевого журналу. При тому, що це стала Ювілейна обкладинка Elle Україна. Адже цього року видання відзначається 20-річчя.

Як пише elle.ua, у номері буде велике ексклюзивне інтерв'ю Зеленській. У ньому вона розповіла про свої відчуття в ролі першої леді, повноваження і плани і майбутнє. Вийшло дуже відверто і чуттєво.

"Добре розумію, що доля надала мені унікальний шанс спілкуватися з людьми і докладати зусиль для вирішення питань, які просто не маю права програти. Це зворушливо і цікаво, і це одночасно надає мені можливості вдосконалюватися і рости", – зазначила Зеленська.

У коментарях користувачі мережі відзначили, що Олена Зеленська просто приголомшливо виглядає. Також багато українців позначили, що вона є найелегантнішою і найкрасивішою першою леді України за всю історію.

"Яка гарна обкладинка . Олена-прекрасна ❤️, Wow🔥 🔥 🔥яка крута обкладинка❤️, перша леді така красива!, Дуже красиво 😍❤️, дуже красива обкладинка🙌, Поздоровляю!!! Кращий глянець в Україні! Чудова команда! Великий шлях!❤️❤️❤️, Вона така красива 😍, Обкладинка вогник🔥, 🙌 🔥 🔥 Яка вона красива, Приємна, обоятельная жінка.Мені вона подобається, Дуже красива😍", - написали українці в коментарях під опублікованим фото.

Раніше Hyser писав про те, що Олена Зеленська показала свою фігуру в елегантній чорній сукні.

Також писали, що Володимир Зеленський потужно висловився на адресу Володимира Путіна.

Нагадаємо, що Олена Зеленська презентувала нове меню для школярів, такого ще ніколи не було.


Популярні новини зараз

Замість нього каже двійник: Путін зганьбився через провал в пам'яті. Відео

Швидко утворює метастази: який вид раку можна визначити по голосу

У німців відбере мову: у мережі показали незвичайний гібрид Mercedes та ГАЗ «Побєда»

Еліта України: Найвпливовіші люди Одеської області – Аднан Ківан, Геннадій Труханов, Ігор Учитель

Показати ще