Українська співачка Надя Дорофєєва показала спокусливий знімок в купальнику.

Співачка Надя Дорофєєва любить радувати своїх передплатників відвертими фото і відео. На них вона показує себе з мінімальною кількістю одягу. Варто сказати, що співачка відмінно виглядає і легко може собі це дозволити. На цей раз вона вирішила себе продемонструвати в відрядному купальнику червоного кольору. Свій образ співачка доповнила масивними кросівками. Її волосся було розпущене. Вона сиділа на невеликому виступі на тлі моря, підігнувши одну ногу ближче до себе.

"Це фото заряджено на продовження літа!!!",- підписала такий літній знімок Надя Дорофєєва.

У коментарях користувачі Мережі прийшли в повний захват від побаченого. Вони написали сотні хвалебних коментарів на адресу співачки. Багато відзначили, що Надя Дорофєєва просто відмінно виглядає. Її фігурі може позаздрити практично будь-яка дівчина.

Сама Надя не раз зізнавалася в тому, що вона ретельно стежить за своїм зовнішнім виглядом. Для неї це дуже важливо.

"Цей купальник тобі дуже йде 💔 🥵 , Дивлюся на тебе і радію ♪ , Шикарний купальник 😍, Більше усміхайся солнешко ☀️, Так попереду бабине літо!...😂😂😂👏, Обожнюю ❤️ червоний! Він круто стимулює вироблення колагену🙌, Уж скоро закінчиться літо 🦋 Так круто, особливо недавно кайфувала на твоєму концерті ! Надя, як твоє літо 🦋, Ну як можна бути такою чарівною!?😍 ",- написали віддані шанувальники в коментарях під опублікованим фото.

Зазначимо, за короткий термін публікація набрала сотні коментарів і тисячі лайків. Шанувальники Наді Дорофєєвої не скупляться.

Раніше Hyser писав про те, що Юрій Горбунов показала свою дружину Катю Осадчу після пологів.

Також писали, що Надя Дорофєєва показала дуже провокаційне фото.

Нагадаємо, що Злата Огневич здивувала своїх шанувальників.

Популярні новини зараз

У Києві "замінували" два аеропорти і три ТРЦ. Перші подробиці

Точка неповернення. Путін категорично проти переговорів із Зеленським

З вітром не жартують. У Києві дерево, що впало, позбавило життя людини

Як виглядав найперший ЗАЗ "Таврія": навіть у Європі заздрили такому дизайну

Показати ще