Українська ведуча Леся Нікітюк показала себе в спокусливому купальнику.

Так, Леся Нікітюк вирішила порадувати своїх шанувальників і показати знімки, які були зроблені за все минуле літо. Виявляється, що дівчина не один раз встигла побувати на морі. Вона продемонструвала фанатам своє тіло в міні-купальнику рожевого кольору. Варто сказати, що таке вбрання відмінно підкреслив її фігуру і зробив гарний акцент на її достоїнствах.

Також Ніктюк показала себе в різних сукнях. Найбільше шанувальникам сподобалося фото, на якому Нікітюк позує у вільного крою вбранні блакитного кольору на тлі блакитного моря на яхті. Фото вийшло дуже яскравим і колоритним.

"Ось і літо пройшло....😭 ",- підписала серію знімків Леся Нікітюк.

Але фанати тут же закликали її не сумувати і подумати про те, що літо може бути навіть серед зими. Варто тільки захотіти собі його організувати. Також багато написали про те, що Леся Нікітюк просто відмінно виглядає на всіх знімках.

"Ну як красиво пройшло, ЛЕСЯ♪, як може літо пройти якщо є Домінікана і Мальдіви з Балі♪, Ну ще немає😉у мене ще фоток в купальнику немає ️ ️ живу на морях,фігура і не встигла️ ️ Вересень в допомогу.. туристів немає, та й сонце не таке палюче..., в осені теж є приємні моменти🍂, Леся, фото нібито як я провела літо 😍 😍 😍 , Просто сногшебательная ♪ , Леді Ле, ти чарівна!!!!))))😍 😍 😍, Яке красиве п'яте фото 😍,
Раніше я любила літо. потім зрозуміла, що літо може бути коли завгодно, головне щоб були гроші. Тепер я люблю гроші 😂", - написали фанати.

Раніше Hyser писав про те, що Вакарчук показав перше фото своєї новонародженої дитини.

Також писали, що Леся Нікітюк здивувала фанатів новим фото.

Нагадаємо, що Приходько звернулася до шанувальників щодо свого сина.