День Знань-2021 у Сімферопольській школі-ліцеї ім. Макаренка забудуть ще нескоро. Справа в тому, що на лінійку на честь 1 вересня в навчальний заклад прибула «міністр культури» окупаційної влади Аріна Новосельська, яка вибрала для заходу занадто відвертий наряд.

Схоже, 1 вересня для "міністра культури" окупованого Криму Аріни Новосельської-особливе свято. У всякому разі, для лінійки в Сімферопольській школі-ліцеї ім. Макаренко, яку відвідала «міністр», вона вибрала вельми неоднозначний наряд, місце якому не в шкільному закладі, а в спальні.

Діти і батьки, які прийшли на лінійку в Сімферопольську школу-ліцей ім. Макаренка 1 вересня, були шоковані. На заході була присутня так звана "міністр культури" півострова Крим Аріна Новосельська. Для дитячого свята чиновниця вибрала білий брючний костюм з мережива. Навколишні змогли оцінити не тільки фігуру «міністра», але і в подробицях розглянути її нижню білизну.

Батьки школярів були обурені таким вбранням чиновниці. Тим більше, що для педагогічного колективу та учнів цієї школи діють досить суворі правила дрес-коду. Так, дівчаткам не можна приходити в школу з розпущеним волоссям, а хлопчикам – ходити в джинсах. Вчителів же за неналежний вигляд, відверте фото в соцмережах або зухвалу поведінку взагалі можуть звільнити з роботи. А ось "міністру культури" правила ділового дрес-коду, погоже, не відомі. Або ж не писані.

Фотографії Новосельської з 1 вересня розлетілися по мережі і викликали масу критичних зауважень і їдких коментарів.

Зазначимо, що чиновниця вже не вперше стає об'єктом насмішок. Так, Новосельська зганьбилася під час наради з главою Республіки, вилаявшись матом в прямому ефірі. Раніше чиновниця також порівняла грифонів на Мітрідатських сходах в Керчі з орлольвами, які «охороняють вхід в пекло».

Як повідомлялося раніше, Володимир Путін осоромився перед школярами.

Hyser також писав, що Максим Галкін осоромився в школі, куди привіз своїх дітей Лізу і Гаррі.