Астрологи розповіли, які знак Зодіаку чекають великі неприємності на початку осені.

Як розповіли астрологи, що трьом знакам Зодіаку дуже не пощастить на початку осені. Їх будуть буквально переслідувати неприємності, з якими складно впоратися. Тому їм потрібно особливу увагу приділити саме концентрації на своїх справах. В іншому випадку їх чекає крах.

Прогнозом на вересень поділилася відомий астролог Аріна Артуровна. Експерт рекомендує читати гороскоп за своїм Асцедентом (висхідному знаку).

В першу чергу на початку осені не пощастить Овнам. Зокрема, їх можуть звинуватити у крадіжці або неправомірних діях. Кар'єра буде стояти під великою загрозою. Аріна радить бути акуратніше, проявляти витримку, щоб уникнути звинувачень у непрофесіоналізмі або публічних скандалів. Також в цьому місяці великий ризик захворювань, гострих респіраторних, інфекційних і навіть венеричних.

Також не пощастить іншому вогненному знаку Леву. Цим людям варто відкласти будь-які покупки. Особливо, якщо це великі покупки. Тому що велика ймовірність обману і нечесних операцій.

Представники цього знака можуть бездумно витратити всі гроші і при цьому нічого не отримати натомість. Тому їм потрібно бути гранично акуратними з витратами.

Перша половина місяця не тільки не принесе серйозних доходів, але навіть, навпаки, може спричинити збитки.

Чи не пощастить в цей період часу і Водоліям. У них можуть початися проблеми буквально по всіх фронтах. Потрібно всі операції перевіряти, особливо якщо вони стосуються грошей. У будь-якій ситуації важливий раціональний підхід. Без цього можна накоїти дуже багато дурниць, які спричинять серйозні наслідки.

Раніше Hyser писав про те, що астрологи назвали три найнебезпечніших знака Зодіаку, які дуже багатьом заздрять.

Також писали, що Павло Глоба розповів, чиє життя хвацько змінитися найближчим часом.

Нагадаємо, що астрологи розкрили на жінках яких знаків Зодіаку найчастіше одружуються.