Андрій Данилко - один з найбільш неординарних представників сучасного українського шоу-бізнесу. Його називають геніальним музикантом і актором, а його сценічний образ одіозної провідниці Вєрки Сердючки донині викликає захват публіки.

Він ріс дуже талановитим і скромним дитиною. Коли помер батько, його мама була змушена багато працювати, щоб забезпечувати сім'ю. Юний Андрій намагався допомагати матері і не доставляв зайвого клопоту. У школі він дружив з дівчинкою на ім'я Анна Сердюк. Згодом він усвідомив, що його почуття до неї – це таємна закоханість, заявити про яку відкрито він так і не наважився.

Сім'я Андрія Данилка була настільки бідною, що костюм на випускний він придбав на гроші, зібрані однокласниками. Після закінчення школи він вступив до ПТУ, але при цьому активно виступав на творчих заходах і концертах, намагаючись реалізуватися в якості артиста.

Андрій Данилко з друзями в дитинстві. Фото: росСМИ

Однак справжня популярність прийшла до нього після дебютного виступу в образі Вєрки Сердючки - нескромної і грубуватою провідниці.

Через деякий час Андрій Данилко запустив власний телепроект під назвою "СВ-Шоу", в якому його напарницею стала симпатична і мовчазна дівчина на ім'я гелю. Її роль виконувала актриса Радміла Щеголева, яка через проблеми зі здоров'ям була змушена на час припинити творчу кар'єру, а потім і зовсім пропала з екранів.

Сценічною "мамою" Вєрки Сердючки стала актриса Інна Білокінь, з якою Андрія Данилка пов'язує давня міцна дружба і дуже теплі довірчі відносини.

Раніше "Hyser" писав про те, що стало відомо, як відновлює здоров'я Андрій Данилко.

Також наш портал розповів про те, що Андрій Данилко виявився залучений у скандал через клон Вєрки Сердючки.

Нагадуємо, що Андрій Данилко був помічений за дивним заняттям.

Популярні новини зараз

Красуня в бікіні-невидимках: Діма Танкович похвалився фігуркою своєї дружини

"Хвойда-тур": Ігор Кондратюк зірвався на Ані Лорак через її повернення в Україну

Справжній Халк: у АвтоКРаЗі готуються до випуску потужної машини з американським двигуном

Сумує вся країна: не стало зірки фільмів "Гараж", "Вокзал для двох", "Аварія-дочка мента"

Показати ще