Російський комік і шоу-мен Максим Галкін показав те, як проводить свою відпустку.

Максим Галкін на своїй сторінці в соціальній мережі досить часто викладає різного роду відео, в яких показує не тільки робочі моменти, але і будні своєї сім'ї. Цього разу він вирішив підлитися зі своїми фанатами новим відео відпочинку на морі. На кадрах Максим Галкін розсікає по хвилях під пісню своєї дружини Алли Пугачової.

Варто сказати, що незважаючи на свій вік Максим Галкін відмінно виглядає і намагається підтримувати свою фігуру у відмінній формі.

"Вдалося між роботою і роботою наздогнати на пару днів вислизаюче літо.

Обожнюю seabob-це ось ця штука, яка мене по воді волочить, але з боку це не так ефектно, як я це собі уявляю сам ☺

Співає за кадром Алла", - підписав відео Максим Галкін.

Користувачі Мережі прийшли в повний захват від побаченого відео. Вони тут же написали про те, що дізналися голос неповторної Алли Пугачової. Тому що її манеру співу не сплутати ні з ким. Так фанати пораділи за Галкіна і його вміння плавати.

"Можна було не писати, що співає Алла, ні з ким не переплутати 👌❤️🚀, Щасливий🤣🖐Ще й під пісню нашої і вашої Алли🔝📽👍Відмінного відпочинку вам 🌊🌊🌊☀️круто😍, Обожнюю цю пісню 🙌, Та чого вже, дуже навіть ефектно 🔥, Максим даєте, писати що співає Алла Пугачова за кадром явно не треба 😂 голос в пам'яті на все життя 👏 👍 🏻 , Клас 🔥 А у нас тільки відкривається купальний сезон ❤️ чекаю коли вже в океані поплаваю, у нас весна😍, Я не відразу зрозуміла навіщо уточнювати хто співає за кадром, мовляв і так зрозуміло ж, хто ж не знає цей голос. А потім як зрозуміла))", - написали користувачі Мережі.

Раніше Hyser писав про те, що Максим Галкін постав перед шанувальниками в необічному вигляді.

Також писали, що Філіп Кіркоров показала фото з Дженіфер Лопес.

Нагадаємо, що Алла Пугачова в незвичайному вбранні з'явилася перед фанатами.