Популярна російська актриса Христина Асмус часто ділиться з шанувальниками подробицями свого зоряного життя. Один з нових постів в соцмережі Instagram вона присвятила розповіді про проблеми зі здоров'ям.

Не секрет, що вона працює в дуже напруженому графіку і нерідко повноцінний відпочинок є для неї чимось недосяжним. Однак, як з'ясувалося, Христина Асмус в кінці вересня цього року планувала влаштувати собі лікувальну «відпустку» і відправитися на відновлення організму в одну із зарубіжних клінік.

Зірка пояснила, що їй всього лише 33 роки, а вона - холостячка з цілим багажем проблем зі здоров'ям. "Тиск 200, кров з носа, сон по 16 годин на тиждень вже багато місяців 🤯, лопнули капіляри в очах, порвані зв'язки на нозі (які я так і не відновила), висока температура раз в кілька днів 😰". Крім того, артистка часто сидить на "голодних" дієтах і живе з постійними головними болями.

"Я чекала 20, 21 і 22 вересня (мої єдині вихідні), щоб лягти в клініку не в Москві і лікуватися 🩺 💉" - пояснила екс-дружина Гаріка Харламова.

Але в її плани втрутилися творці кінопроекту, в якому вона повинна була зіграти роль. Завили про те, що в дати, на які у актриси заплановано лікування, будуть проводитися зйомки і якщо вона відмовиться, то їй гарантовані не тільки "муки совісті", але судові розгляди зі штрафами.

Потім пішли тривалі переговори, але Христина Асмус зуміла наполягти на своєму. За її словами, кінопродюсери цього фільму погодилися на її умови, лише після того, як зірка повідомила, що прибере своє ім'я з титрів.

Раніше "Hyser" писав про те, що Настя Каменських похвалилася фігурою в смарагдовій сукні.

Також наш портал розповів про те, що Анастасія Волочкова показала провокаційне фото з Микитою Джигурдою.

Нагадуємо, що Леся Нікітюк одягла спокусливий купальник і похвалилася стрункими формами.