Сергій Безруков нещодавно став батьком вп'яте. Однак на досягнутому актор зупинятися не планує. Вже зовсім скоро в родині актора і його дружини Анни Матісон з'явиться ще одна дитина.

Популярний російський актор Сергій Безруков завжди мріяв про велику сім'ю. У першому шлюбі з Іриною Безруковою зірці екрану стати батьком не пощастило. Дітей у пари не було, можливо, тому цей шлюб і розпався. Однак законна дружина не завадила Безрукову завести дітей на стороні. Актриса Христина Смирнова народила Безрукову спочатку дочку Олександру (в 2008-му році), а потім і сина Івана (в 2011-му році). Сергій довго приховував незаконнонароджених дітей від своєї дружини і від ЗМІ. Однак в 2013-му році про позашлюбних дітей зірки екрану стало відомо широкому загалу.

З Іриною Сергій розлучився в 2015-му, після того, як актриса втратила свого єдиного сина Андрія. Молодий чоловік загинув за дивних обставин у ванній власної квартири.

Менш через півроку після розлучення з Іриною Сергій одружився вдруге. Його дружиною стала не мати його позашлюбних дітей, а режисер Анна Матісон. Під час одруження Анна вже носила під серцем дитину Сергія. Через кілька місяців після весілля режисер подарувала акторові дочку Марію. Через два роки, в 2018-му, подружжя знову стали батьками – у них народився син Степан. Третя дитина пари-син Василь-народилася трохи більше місяця тому. Однак на досягнутому Сергій зупинятися не збирається. Вже наступного року актор хоче стати батьком ще раз. Правда, цього разу пара хоче усиновити дитину з дитбудинку.

"Я чекав цього все життя, сімейного спілкування, коли дружина, діти. Ми з Анею вирішили, що візьмемо дитину, коли Василю виповниться рік, щоб були погодки. Ми ж допомагаємо фонду, я записую анкети. Там зовсім маленькі діти є, вони навіть не плачуть, тому що знають, що до них ніхто не підійде вночі...», — розповів Безруков в одному з недавніх інтерв'ю.

Як повідомлялося раніше, Сергій Безруков розповів, як пережив бездітний шлюб.

Hyser також писав, що у мережі показали, як виглядають позашлюбні діти Сергія Безрукова.