Соня Євдокименко поділилася сімейним знімком з Італії. Оригінальне фото активно обговорюють в мережі.

Хоча сімейна подорож по Італії підійшла до кінця, внучка Софії Ротару продовжує ділитися з шанувальниками яскравими знімками з поїздки. Нагадаємо, Соня Євдокименко провела в Італії більше місяця разом зі своїми рідними людьми: легендарною бабусею Софією Ротару, батьком Русланом Євдокименко, мамою Світланою Євдокименко і братом Анатолієм. Зоряне сімейство відвідало безліч мальовничих італійських міст, тому не дивно, що у Соні накопичилася маса яскравих знімків.

Так, днями Соня опублікувала у своєму мікроблозі фото, яке було зроблено на щаблях собору в П'єтрасанті. У кадрі її батько Руслан Євдокименко стоїть на щаблях собору в білій сорочці і в джинсах. Трохи вище нього на щаблях сидять його дружина Світлана і мати Софія Ротару. Легендарна виконавиця одягнена в сукню-вишиванку чорно-рожевого забарвлення. Світлана ж одягалася в чорну максі-сукню і нагадує справжню італійку. На передньому плані зображена сама Софія, яка робить селфі і загальне фото. Вона одягнена в чорний топ з пікантним вирізом, а нижню частину її аутфіта розглянути неможливо через ракурс зйомки. Також в кадрі присутня кумедна статуя ченця, який ... катається на скейтборді. Не вистачає на фото тільки брата Софії Антолія.

"La Famiglia ❤", - коротко підписала знімок Соня.

Це ж фото пізніше з'явилося в мікроблозі її батька Руслана Євдокименка

"Мої дівчата!",- підписав фотографію Руслан, зазначивши профілі всіх своїх "дівчат": мами, дружини і дочки.

Шанувальники в захваті від зоряного сімейства, а також від краси Соні і прекрасного виду Софії Михайлівни. Саме їм двом дісталося велика частина компліментів.

Як повідомлялося раніше, внучка Софії Ротару Соня Євдокименко поділилася оригінальним знімком з музею. Дівчина вийшла в світ в шовковому халаті і без нижньої білизни. Ось це так!

Hyser також писав, що Софія Ротару відзначила свій день народження. Хто і як привітав легендарну виконавицю зі святом?