Петро Чернишов, який є чоловіком актриси Анастасії Заворотнюк, розкрив нові подробиці щодо її місцезнаходження.

Вже довгий час зірка серіалу "Моя прекрасна няня" хворіє і з тих пір, як з'явилася перша інформація про те, що у Заворотнюк діагностували гліобластому, вона буквально зникла з поля зору ЗМІ. Рідні відмовлялися давати коментарі на цю тему, але не так давно чоловік Анастасії, Петро Чернишов все-таки розкрив деякі деталі про її місцезнаходження.

чоловік Анастасії Заворотнюк розповів, що сталося зі знаменитою дружиною насправді, фото: YouTube

До цього різні джерела писали, що артистка довго лікувалася за кордоном, але їй це не допомогло і Анастасії довелося повернутися в Росію. При цьому російські ЗМІ стверджували, що після хвороби Заворотнюк сильно змінилася, а саме набрала зайву вагу і втратила практично все волосся.

Можливо тому артистка не хоче показуватися на публіці. Однак боротися за своє життя вона продовжує і згідно з останніми даними, робить це зараз в Нью-Йорку. Її чоловік намагається всіляко її підтримати і бути поруч по можливості.

Анастасія Заворотнюк продовжує боротися за своє життя, фото: YouTube

Так, Чернишов вже кілька разів літав до дружини туди, щоб побачитися. Варто відзначити, що клініку, де проходить лікування Заворотнюк на цей момент, знайшла для неї старша дочка Анна. Витрати за лікування в Нью-Йорку частково покрив якийсь фонд.

Повідомлялося, що там стан актриси покращився, але наскільки це правдива інформація, покаже час. Однак фанати Заворотнюк і вся її сім'я щиро вірять в її одужання і чекають її повернення на сцену.

Раніше "Hyser" писав про те, що Сергій Жигунов зізнався про муках на зйомках з Анастасією Заворотнюк.

Також наш портал повідомляв, що донька Заворотнюк здалася в вагітному вбранні.

Нагадуємо, що Заворотнюк звернулася до передплатників.