З життя пішов видатний український актор Іван Марченко.

Багатьом він відомий за роллю психотерапевта в популярному серіалі "Свати". Крім акторства він захоплювався режисурою і був просто хорошою людиною, зі слів його колег. У нього могло бути велике майбутнє, але, на жаль, в 43 роки Івана не стало. Про це пишуть росЗМІ.


Повідомляється, що тривалий час Марченко боровся зі страшною хворобою, перемогти яку йому так і не вдалося. Йдеться про рак кісток, який діагностували у нього кілька років тому.

Артист пройшов кілька курсів лікування і переніс ряд операцій, але все виявилося безрезультатно і хвороба відступила тільки на час, пізніше все-таки забравши його життя через кілька днів після його Дня народження. Помер Іван Марченко в Києві 1 березня, а свої 43 роки він відзначив напередодні - 27 лютого.

помер український актор внаслідок раку кісток, фото з соцмереж


Варто відзначити, що крім згаданого серіалу "Свати", артист також знімався в таких відомих багатосерійних фільмах як" Ментовські війни"," Повернення Мухтара"," Утьосов","Жіночий доктор". Загалом він взяв участь у 32 проєктах.

Закінчив Іван Марченко Харківський університет мистецтв ім. Котляревського, де і навчився акторській майстерності. Був актором Національного академічного театру російської драми ім. Лесі Українки (Київ). Також працював режисером дубляжу.

Раніше "Hyser" писав про те, що не стало зірки серіалу" Ментовські війни" на 81-му році його життя.

Також наш портал повідомляв, що лікарі рятують зірку фільму "Особливості національного полювання". Актор переніс інсульт.

Нагадуємо, що у родині відомого українського актора сталася трагедія.