Маму співачки Наташі Корольової розкритикували в мережі за безглуздий зовнішній вигляд.

Справа в тому, що артистка вирішила так мовити вигуляти свою маму, 75-річну Людмилу Поривай, яка дуже хотіла потрапити на премію "МУЗ-ТВ" в Москві. Заради мами Королева відвідала даний захід і навіть дала невелике інтерв'ю журналістам, фрагмент з якого опублікувала на своїй сторінці в Instagram.


За її словами, вона спеціально прилетіла до Москви з Оренбурга, щоб зводити маму на премію. Сама співачка пройшлася по червоній доріжки в короткій чорній сукні в горох і туфлях на підборах. Її мама для даного заходу вибрала білі штани і чорну блузу, теж у великий горох.

Наташа Корольова розповіла журналістам, що прийшла на премію тільки з мамою, оскільки її чоловік Сергій Глушко і син Архип зайняті - перший готується до прем'єри вистави, а другий до іспитів. Однак підписників співачки більше зацікавила не відсутність її чоловіків, а зовнішній вигляд мами.


Так, на думку багатьох користувачів, у свої роки Людмила Поривай виглядає безглуздо і стали переживати, що Наташа з часом буде виглядати так само. Крім цього, фоловери дорікнули жінок в мізерному словниковому запасі.


Раніше "Hyser" писав про те, що Наташа Корольова в міні-спідниці показала свої принади.

Також наш портал повідомляв, що Королева у фаті показала, як застрибує на Тарзана.

Нагадуємо, що Тарзан показав, де водить своїм "пензлем" за спиною Наташі Корольової.