Відомий український музикант Сергій Потапенко, більш відомий як Потап, поділився вельми незвичайним фото в соцмережах.

Артист іноді ділиться провокаційними кадрами, але цей затьмарив їх усі. Зокрема, мова йде про фото, яким Потап поділився не так давно, а зроблено воно було на шоу. Саме для нього артист перевтілився в учасника групи АВВА - Бенні Андерссона.


На представленому фото його дійсно важко впізнати, адже у нього густа шевелюра, з якою Потап попрощався багато років тому. Також з ним поруч можна побачити Надю Дорофєєву в образі вокалістки згаданої групи Агнети Фельтског, його дружину Настю Каменських в ролі Анні-Фрід Лінгстад і Позитива, який перевтілився в гітариста Бьорн Ульвеуса.


Користувачі написали під цим постом, що їм довелося довго придивлятися, щоб розгледіти на фото Потапа. Так, одні спочатку сплутали його з відомим українським телеведучим Сергієм Притулою, а інші відзначили, що якби артист не уточнив, хто з дівчат на фото, то вони б так і не зрозуміли.


До слова, ABBA - це шведська поп-група, що існувала в 1972-1982 роках і з 2018 року, названа за першими літерами імен виконавців: Агнета Фельтског, Бьорн Ульвеус, Бенні Андерссон, Анні-Фрід Лінгстад.

Раніше "Hyser" писав про те, що Настя Каменських показала ігри на порожніх вулицях.

Також наш портал повідомляв, що дочка Потапа в "пишному тілі" вийшла на вулицю.

Нагадуємо, що колишня дружина Потапа показала соковиті фото з відпочинку.