У Мережу потрапила дуже цікава і не зовсім приємна інформація для всіх фанатів Андрія Шевченка. Стало відомо, що український професійний футболіст більше не буде тренувати збірну України з футболу.

Відповідну інформацію розмістили на порталі «ua-football»

Колишній тренер збірної України з футболу розповів, що він, як завжди, хотів продовжити контракт, щоб продовжувати свою кар'єру в якості тренера. Але, на превеликий жаль, Андрій Шевченко не отримав пропозицію про продовження контракту. А це означає те, що українська зірка футболу більше не тренуватиме збірну України.

Андрій Шевченко зробив звернення, в якому офіційно розповів про те, що він залишає посаду тренера. За його словами, останні 5 років, які він провів зі збірною України були прекрасними. Колишній тренер підкреслив, що у його і української команди була особлива атмосфера і вони були як одне ціле.

Крім цього, екс-головний тренер української збірної розповів про те, як він не отримав пропозицію про продовження терміну дії свого контракту. Андрій Шевченко повідомив, що після того, як він з командою повернувся з чемпіонату Європи, було прийнято рішення, що Андрій Шевченко готовий продовжити контракт і далі працювати зі збірною. Але, як він приїхав до Києва і зустрівся з Андрієм Павелком, то почув не дуже приємну відповідь, про те, що Шевченка поки не готові розглядати як тренера надалі.

Після цього Шевченко вирішив відправитися у відпустку і почекати остаточної відповіді від Андрія Павелка.

За словами Андрія Шевченка він знову зустрівся з Андрієм Павелком на фіналі чемпіонату Європи, але мова про продовження контракту так і не пішла.

Знаменитий футболіст заявив, що він не говорив про відхід, він тільки розповів про те, що у нього закінчився контракт, який йому не запропонували продовжити, хоча він має намір продовжувати працювати зі збірною України з футболу.

Нагадаємо, що дружина Андрія Шевченка зганьбилася, коли вітала України з великим святом.

Як раніше повідомляв портал "Hyser", у мережі показали ганебний гол, пов'язаний з українським воротарем.