Відомий російський виконавець Юрій Шатунов поділився дивною публікацією в соцмережах.

Останні кілька років ЗМІ тільки й пишуть про проблеми зі здоров'ям у співака, якому зараз всього 47 років. Однак у свої роки він вже пройшов безліч випробувань, в тому числі пов'язаних з його самопочуттям. У зв'язку зі своєю професійною діяльністю Шатунов змушений був всі свої хвороби переносити на ногах, що, наприклад, при навіть звичайній застуді призводило до серйозних ускладнень.


Крім того, його вимотали постійні судові розгляди з колишнім продюсером групи "Ласкавий травень", яка принесла йому популярність, Андрієм Разіним. Навіть сам Разін, незважаючи на їх конфлікт через авторство пісень, зізнавався, що переживає за Шатунова, особливо в період пандемії. За його словами, співак знаходиться в групі ризику через слабкі легені.

Але, судячи з усього, причин для хвилювання немає, оскільки одна з останніх публікацій Юрія Шатунова свідчить про те, що він дотримується запобіжних заходів і не забуває носити маску в громадських місцях.


До того ж, на думку фанатів Шатунова, які висловилися під цим постом, зараз він виглядає досить непогано, хоч це і важко розгледіти під маскою.


Раніше "Hyser" писав про те, що легендарному Юрію Шатунову повернули зір і тепер він бачить.

Також наш портал повідомляв, що знаменитому Шатунову вже знайшли заміну.

Нагадуємо, що у мережі показали двійника Юри Шатунова, якого скосплеїв собі Разін.