В мережі з'явилось нове фото Примадонни російської естради Алли Пугачової.

Сама співачка рідко виставляє нові фото на своїй сторінці в Instagram, але, що примітно, зовсім не тому що соромиться своїх вікових змін, а мабуть, їй просто не хочеться цього робити. Той факт, що вона старіє, Пугачова давно прийняла і вже кілька років, за її словами, не робить ніяких пластичних операцій. Правда варто визнати, що від них артистка відмовилася змушено, оскільки лікарі заявили, що будь-які хірургічні втручання можуть бути небезпечні для її здоров'я.

у мережі показали, як Алла Пугачова невчасно впустила зубний протез, фото з соцмереж

У зв'язку з цим, зараз Алла Борисівна з гордістю зазначає, що їй 72 роки і вважає, що на свій вік має досить непоганий зовнішній вигляд. Свої слова співачка підтверджує тим, що іноді виставляє в своєму Instagram фото без макіяжу, на яких можна детально розгледіти її зморшки і втомлене обличчя. Цього вона не соромиться і не розуміє, коли її звинувачують у тому, що вона нібито постаріла.

До того ж Пугачова продовжує стильно одягатися, стежити за собою. Іноді фанатам навіть вдається підловити її в магазині, як, наприклад, цій жінці на представленому фото.


У коментарях користувачі оцінили образ Алли Пугачової на фото і багатьом він сподобався, але деякі написали, що костюм знаменитості більше схожий на піжаму і їй зовсім не йде.


Раніше "Hyser" писав про те, що Галкін показав улюблений костюм Пугачової для рольових ігор.

Також наш портал повідомляв, що Максим Галкін в трусах показав, чим дивує Пугачову.

Нагадуємо, що Максим Галкін осоромився перед школою, куди привіз дітей з Пугачовою.