У мережі розповіли про те, що в столиці України у вересні пройде унікальна виставка, яка буде присвячена автомобіль. На виставці "OldCarLand" покажуть унікальну "Таврію", яка випускалася в лімітованих кількостях.

Відповідну публікацію оприлюднили на порталі "Апостроф"

Є інформація про те, що в Києві пройде виставка "OldCarLand", вона буде проведена з 17 по 19 вересня включно. На ній покажуть унікальний автомобіль "Таврія" з неймовірно рідкісним кузовом, який схожий на кабріолет. АвтоЗАЗ випускав лімітовану кількість автомобілів "Таврія", які відрізняються від інших незвичайним кузовом.

Як відомо, в 1980 році АвтоЗАЗ зробив проект, який робить автомобіль "Таврія" по-справжньому унікальним серед усіх радянських машин. Він відрізняється зрізаною дахом в задній частині автомобіля.

Таврія
Таврія

Якщо звернути увагу, то відразу можна подумати, що це якась модифікація, яку зробили вручну, щоб зімітувати кабріолет. Є інформація про те, що таких автомобілів "Таврія" було випущено всього три штуки. Один з трьох примірників буде показаний на виставці "OldCarLand".

До речі, автомобіль дуже добре зберігся. На превеликий жаль, в СРСР цей прототип не надійшов на виробництво, але він виглядає дуже незвично.

Потрібно підкреслити, що в 1990 році два з трьох автомобілів були відправлені на територію Греції, щоб пройти спеціальні випробування.

Таврія
Таврія

Доля однієї з цих "Таврій" повернулася так, що вона повернулася на територію України. Цей автомобіль спочатку потрапив до Македонії, де його виставили на продаж. Після цього один чоловік, який родом з Нідерландів, купив цю унікальну "Таврію" і продав в Естонії.

Нагадаємо, що під Житомиром сталася дуже страшна дорожньо-транспортна пригода.

Як раніше повідомляв портал "Hyser", українцям розповіли, що нашим правоохоронним органам видадуть новенькі позашляховики.

Популярні новини зараз

Точка неповернення. Путін категорично проти переговорів із Зеленським

Перешкоджає утворенню ракових клітин. Названий найкорисніший хліб

З вітром не жартують. У Києві дерево, що впало, позбавило життя людини

"Хвойда-тур": Ігор Кондратюк зірвався на Ані Лорак через її повернення в Україну

Показати ще

Також портал "Hyser" писав, що в Україну привезли перший автомобіль на водневому двигуні.