Користувачів зворушило архівне весільне фото актриси Анастасії Заворотнюк з чоловіком.

Варто відзначити, що знаменитості довго не щастило в особистому житті. З першим чоловіком німецьким бізнесменом Олафом Шварцкопф Анастасія прожила в шлюбі приблизно рік, потім її чекав невдалий досвід у відносинах з бізнесменом Дмитром Стрюковим, від якої у актриси залишилося двоє дітей - Анна і Майкл.


Після цього у Заворотнюк закрутився роман з колегою по майданчику Сергієм Жигуновим - разом вони знімалися в серіалі "Моя прекрасна няня". Але в цьому випадку справа до шлюбу так і не дійшла. Після всіх цих невдалих спроб побудувати хороші відносини з чоловіком, Анастасія зустріла на зйомках шоу "Танці на льоду. Оксамитовий сезон " свого майбутнього третього чоловіка, 37-річного фігуриста Петра Чернишова.

Саме з ним у знаменитості нарешті вийшло створити міцну сім'ю. Йому Заворотнюк в 47 років зважилася народити дитину - чудову дівчинку Мілу. Примітно, що через деякий час після народження дочки у зірки з'явилися серйозні проблеми зі здоров'ям.


У актриси діагностували гліобластому і в цей важкий для неї час, чоловік не залишає її, а навпаки підтримує і весь вільний час проводить з нею. Варто відзначити, що ось уже 22 вересня Чернишов і Заворотнюк відзначатимуть чергову річницю свого весілля - рівно 13 років як разом, незважаючи ні на що. Користувачі вже стали переглядати їх весільні фотографії і дивуватися силі їх любові.


Раніше "Hyser" писав про те, що Заворотнюк розповіла про новий удар.

Також наш портал повідомляв, що дочка Анастасії Заворотнюк ошелешила шанувальників подробицями своєї хвороби.

Нагадуємо, що у родині Анастасії Заворотнюк сталася несподівана подія.