Популярна українська співачка Надя Дорофєєва поділилася рідкісним фото зі своєю командою.

Не так давно артистка давала концерт в Одесі, перед яким вирішила скористатися моментом і влаштувати вечірку, причому в рожевому стилі. Справа в тому, що у Михайла Бірченка - барабанщик з її команди якраз було День народження, тому Надія вирішила його порадувати таким чином.

Надя Дорофєєва опинилася в чужій компанії і не упустила момент, отримавши задоволення, фото: Instagram.com/nadyadorofeeva

Так, перед самим виступом Дорофєєва з музикантами і учасниками балету прогулялася по Аркадії – Курортному району Одеси, а зробили вони це в потішних нарядах рожевого кольору. Зокрема, артистка вибрала для вечірки милу піжаму - широкі штани і сорочку з білим пухом на рукавах. А ось іменинника на фото, яким Надя поділилася в соцмережах, можна впізнати по пухнастому светрі з рожевим шарфиком на шиї.

Власне у нього на шиї артистка і повисла на першому знімку.


Користувачі залишилися в захваті від представлених фото зірки, але здивувалися, що вона вирішила влаштувати вечірку в рожевому стилі. Багато хто згадав про те, як Надія неодноразово говорила про те, як ненавидить цей колір.


Раніше "Hyser" писав про те, що Надя Дорофєєва забула про рамки пристойності і зробила "це" просто на камеру.

Також наш портал повідомляв, що Настя Каменських показала ігри на порожніх вулицях - так вона проводить вихідні.

Нагадуємо, що Надя Дорофєєва показала, що у неї під нижньою білизною.