Зовнішність іменитої української співачки Софії Ротару не один рік хвилює не тільки її шанувальників, але і тих, хто свято вірить в чутки, які гуляють по інтернет-просторах.

У серпні 2021 році знаменитість відзначила 74-річчя і порадувала публіку ефектним зовнішнім виглядом на заході, організованому з нагоди її дня народження. Разом з рідними артистка полетіла до Італії і ділилася з передплатниками свого мікроблогу яскравими кадрами.

При цьому в мережі із завидною регулярністю з'являються плітки про те, що Софія Михайлівна виглядає свіжо і привабливо не тому, що уважно стежить за собою, а тому, що у неї є спеціальний секрет. Йдеться про нібито "силіконову маску", яку, за інформацією росЗМІ, естрадна Діва кожен раз одягає перед виходом на публіку.

Втім, концертний помічник знаменитості Сергій Лавров з іронією ставиться до подібних злостивих припущень. В одній з недавніх бесід з журналістами росЗМІ він пояснив: "І коли в інтернеті пишуть, що Ротару використовує силіконову маску, я завжди сміюся. Вона навіть гримується мінімально...".

Він також розповів про те, що виконавиця періодично проходить детокс-курс у закордонній клініці. При цьому уона не користується послугами дієтологів, а самостійно формує свій раціон з продуктів, вирощених на власному городі.

До слова, сама Софія Ротару розмови про свою "маску" не коментує і вважає за краще проводити час з рідними людьми, а не витрачати час на даремні суперечки з хейтерами.

Раніше "Hyser" писав про те, що внучка Софії Ротару похвалилася шанувальникам ідеальними формами і влаштувала фотосесію в "роздертій" білизні.

Також наш портал розповів про те, що фото зі святкування дня народження Софії Ротару захопили шанувальників.

Нагадуємо, що Софія Ротару змінила зачіску і стала виглядати ще молодше на тлі свого спадкоємця.