Буквально днями в YouTube з'явився перший випуск спільного шоу Олі Полякової і Маші Єфросиніної»дорослі дівчатка".

"Суперблондинка «пояснила, чому вони вирішили порадувати шанувальників новим проектом: "Ми з Машею, як дорослі дівчатка, вирішили трохи прикрасити ваші будні цієї осені". За словами знаменитості в рамках шоу вони планують затраги обговорювати теми, які не "найбільш цікаві, актуальні і навіть незручні теми. Буде гостро, гаряче і з гумором".

Наприклад, артистки завели бесіду на тему "постільного життя" і почали активно ділитися особистим досвідом. Так, Оля Полякова розповіла про те, скільки разів на тиждень у неї буває інтимна близькість чоловіком і заговорила про те, як в її розумінні виглядає ідеальний графік любовних розваг.

Виконавиця провела аналогію між "постільними утіхами" і польовими роботами і заявила, що для неї часто утомливо заводити цілий" комбайн "заради"одного колоска". Оля Полякова зазначила, що для подружжя, які вже довго перебувають у шлюбі тема "трошки ліні" є дуже актуальною.

У коментарях інтернет-користувачі відзначили, що шоу вийшло дуже цікавим і життєвим:

Варто відзначити, що Маша Єфросиніна відповіла на захоплені відгуки глядачів і подякувала шанувальникам за увагу і інтерес до їх з Олею Поляковою дітища. Більш того, її вразило, що свою думку висловлювали не тільки жінки, а й чоловіки.

Раніше "Hyser" писав про те, що Слава Камінська здивувала шанувальників відвертою фотосесією і похвалилася оригінальним татуюванням в несподіваному місці.

Також наш портал розповів про те, що Леся Нікітюк різко відповіла Олексію Дурнєву на невтішні зауваження з приводу її зростання.

Нагадуємо, що на автомобіль Ігоря Кондратюка впало велике дерево.

Популярні новини зараз

Це вже не Сахара, а Сибір: найбільшу пустелю світу засипало снігом. Неймовірні фото

Почнемо засмагати вже у травні: українців готують до передчасного приходу літа. Прогноз на весну

Готуються до потужного ракетного удару: у Міноборони розповіли про наступ Росії

Такого ще не було за 7 років: як злетить долар і до якого курсу готуватися. Прогноз

Показати ще