Більшість зірка сучасного українського шоу-бізнесу докладають масу зусиль, щоб виглядати молодо і привабливо. У хід йдуть і дорогі уходово-косметологічні процедури, і ефектний макіяж, і навіть Пластична хірургія.

А щоб виглядати виграшно на фото, знаменитості використовують спеціальні "фільтри", наприклад, з арсеналу соціальної мережі Instagram.

Правда, такі експерименти нерідко закінчуються провалом і замість захоплення шанувальників, артисти отримують порцію хейтерської критики. Так, днями в Instagram-акаунті однієї з найяскравіших українських виконавиць Насті Каменських з'явилися кадри, що викликали суперечки в соцмережі.

Співачка зробила селфі по дорозі на захід з нагоди дня народження сина її кращої подруги і скористалася оригінальним фільтром. У підсумку, її обличчя змінилося настільки, що деяким інтернет-користувачам здалося, що вона стала схожа на російську естрадну Діву Аллу Пугачову...

Варто відзначити, що хейтерські зауваження на адресу вокалістки звучать досить часто. Але найчастіше вони стосуються її ваги і фігури. Незважаючи на те, що дружина Потапа багато працює над собою, регулярно займається спортом і правильно харчується, злостивці завжди знаходять в чому її дорікнути.

Втім, сама Настя Каменських говорить про те, що з роками навчилася не звертати уваги на образливі випади на свою адресу і приймає себе з усіма недоліками і достоїнствами. Вона переконана, що її унікальність якраз і полягає в її неідеальності.

Раніше "Hyser" писав про те, що Наталя Могилевська стала жертвою шантажу 25-річного стиліста.

Також наш портал розповів про те, що Олексій Потапенко здивував шанувальників дивним зовнішнім виглядом і змусив їх обговорювати його бурхливий спосіб життя.

Нагадуємо, що Діма Білан розповів шанувальникам про те, як йому пощастило познайомитися з легендою світової поп-музики Майклом Джексоном.