Співак Сергій Лазарєв часто радує шанувальників свого музичного таланту пісенними сюрпризами. Фанати його люблять, він – відповідає їм взаємністю і з завидною регулярність презентує хіти, в тому числі, записані з колегами по естрадному цеху.

Так, днями на сторінці Сергія Лазарєва в соціальній мережі Instagram з'явилося відео, на якому він постав разом з давньою подругою і знаменитою виконавицею Ані Лорак.

У підписі до публікації він пояснив, що їх спільна робота над піснею "Не відпускай" була дуже насиченою і плідною. "Робота артиста в студії - окрема магія! А коли в студії зустрічаються 2 артиста, магія множиться подвійно) було неймовірно цікаво і приємно створювати наш дует у творчому тандемі!" - зазначив Сергій Лазарєв.

У коментарях до посту шанувальники обсипали знаменитостей компліментами і заявили, що Ані Лорак і Сергій Лазарєв виглядають гармонійно не тільки як творчий дует, але і як пара.

Варто відзначити, що чутки про те, їх пов'язує не тільки міцна дружба, а й щось більше, з'являються в соцмережах регулярно. Однак, паралельно з ними активно обговорюється і те, що Сергій Лазарєв зовсім не спроста жодного разу не був офіційно одружений і один виховує двох дітей - сина Микиту і дочку Анну.

За інформацією інсайдерів, музикант має нетрадиційну орієнтацію, а тому з Ані Лорак він дійсно просто дружить. А ось в романтику, за відомостями росЗМІ, він "грає" з криптомільйонером Алексом Малиновським. Ніяких офіційних заяв з цього приводу Сергій Лазарєв-не робив , а тому подібні домисли залишаються непідтвердженими.

Раніше "Hyser" писав про те, що Ані Лорак попалася на фотошопі і викликала глузування користувачів соцмереж.

Також наш портал розповів про те, що Ані Лорак похвалилася зворушливим фото з Філіпом Кіркоровим.

Нагадуємо, що Сергій Лазарєв показав спекотне фото в плавках і похвалився "чоловічою силою".