Скандальна російська реперша і блогерша Інстасамка 5 вересня виступила в одному зі столичних клубів.

Вона в черговий раз підтвердила, що скандальною її називають не просто так - дівчина, справжнє ім'я якої Дарина Затєєва, влаштувала і цього разу скандал.

Під час виступу вона заявила, що їй не подобається чоловік в білій панамі і попросила його вивести з залу.

"У мене є одна людина, яка мені не подобається в залі. Можна вивести на**й? Ти, в панамці білої у*біщній, забирайся на**й звідси. Йди або сам, або тебе за шкірку на**й звідси викинуть", - заявила зі сцени Російська реперша.

Музика зупинилася і за хлопця ніхто не заступився. Навпаки, присутні почали скандувати"На**й".

Юнакові, який заплатив гроші за квиток, нічого не залишалося робити і він пішов. У відповідь блогерка радісно заявила: "Мінус один. Продовжуємо".


Українці обурені поведінкою блогерши. Вони здивувалися, як скандальну росіянку взагалі впустили в Україну і назвали її культуру "московською".

Зотєєва неодноразово опинялася в епіцентрі скандалу через свої висловлювання. Раніше вона жорстоко принизила візажистів через запізнення. Дівчина викинула їх речі, виставила за двері і обізвала нічого не вартим обслуговуючим персоналом.

Таку нахабну поведінку Інстасамки не оцінила кінопрокатна компанія і прибрала її голос з мультфільму, який вона озвучувала.

У блогерки в даний час 4,7 мільйонів підписників, незважаючи на її ще юний вік - Дар'ї 21 рік. Вона любить хайп і своєю зухвалою поведінкою і не менш зухвалими образами привертає увагу аудиторії. Однак кожна її витівка також і відштовхує велику частину її шанувальників.

Популярні новини зараз

Ситуація критична: яким буде курс долара. Такого ще не було. Прогноз

Як заснути всього лише за дві хвилини: проста хитрість допоможе при безсонні

Люди беруть в руки автомати: у центрі Києва відкрили вогонь. Перше відео

Це місце може чіпати лише Дантес: Дорофєєва показала нове тату нижче пояса

Показати ще

Вона вигадала пограбування квартири, а потім показала, як її хлопець – блогер Олег Moneyken – потрапив у страшну аварію. Аварія, звичайно ж, теж виявилася липовою.

Раніше Hyser писав про те, що у мережі показали молоду дружину глави Кремля.

Також Hyser повідомляв, що з'явилися фото з весілля Моргенштерна.

Нагадаємо, що Юра Шатунов показав Груповий "кекс" на свої іменини.