Український виконавець Потап показав нове фото зі своїм сином.

Репер Потап не так часто показує свого сина від Ірини Горової. Поки спільних дітей з Настею Каменських у нього немає. Але співачка не раз говорила про те, що вона дуже про це мріє. Потап ніяк не коментує цього.

На новому знімку співак позує зі своїм сином в басейні. Виявляється, що його синові вже виповнилося 13 років. Цього року він пішов у сьомий клас. На урочистій лінійці 1 вересня був присутній і Потап з Іриною Горовою. А ось Наст Каменських відмовилася від того, щоб туди йти. Зате вона порадувала своїх шанувальників новими фото і відео на сторінці в соціальній мережі.

"13! Son!!! З Днем Народження Тебе малюк! Я тебе обожнюю! ТАТО", - підписав зворушливими словами Потап свій новий знімок на сторінці.

У коментарях користувачі мережі звернули увагу на те, що син дуже виріс і дуже схожий на свого зоряного батька. Також деякі користувачі мережі звернули увагу на те, що репер допустив помилку в одному слові.

"Малюк без м'якого знака, дехто погано вчився в школі.,
З днем народження сина!Бажаю вам донечку з Настею., З днем народження! Хлопчикові 13 і все тільки попереду! 😘, Найщиріші вітання! Міцного здоров'я і яскравого безтурботного дитинства!🌹🌺🌷, Коротко і все зрозуміло!) З Днем народження сина!!!! Фортуни вашому хлопцю! Здоров'я! Всіх благ!, З днем народження, хлопчики!❤ ️ ❤ ️ ❤ ️ 🔥 🔥 , Щирі вітання 😍 😍 😍 ви супер 💟 ❣ , Схожий на свою маму🌹 🌹 🌹 🌹", - написали шанувальники.

Раніше Hyser писав про те, що Олена Кравець здивувала своїх шанувальників кардинальною зміною іміджу.

Також писали, що Настя Каменських розповіла своїм фанатам про потаємну новину.

Нагадаємо, що Потап здивував шанувальників новими фото, дуже недбалий вигляд, як після запою.