Співачка Тіна Кароль показала дуже незвичайний знімок своїм фанатам.

Тіна Кароль вміє дивувати своїх шанувальників. На своїй сторінці в соціальній мережі вона показує різні фото і відео. Цього разу вона вирішила продемонструвати себе в чорній сукні, яка дуже вигідно підкреслила її фігуру. У коментарях користувачі Мережі тут же охрестили її "чорною королевою". Відзначимо, що таке прізвисько вкрай підходить для співачки.

Так як на фото вона дійсно виглядає як справжня королева. Таке вбрання неймовірно вигідно підкреслило статус співачки і її граціозність. Також сукня підкреслила стрункі ноги співачки, які вона не забула продемонструвати для своїх шанувальників.

Свій образ Тіна Кароль супроводила червоною помадою і розкішною укладанням. На знімку виконавиця задумливо дивилася в далечінь.

У коментарях користувачі Мережі написали сотні схвальних коментарів про те, що Тіна виглядає божественно.

"Чорна королева🖤 👸 🏻, неймовірно красива 😻 ✨ , ТИ ПРОСТО КОРОЛЕВА!!! 🔥, Естетичний шок!!!!!! Вау!❤️😍, Лана Дель Арей по-українськи...))), Шикарна🔥 🔥 🔥 🔥 🔥 🔥, така сильно красива 💔, Тіна ти просто шикарна 😍 👏 , У вас така фігура🤍 🤍 🤍 🤍 огляду і очей не відірвати!!!!, Просто нереальна 🔥 🔥 🔥 най-най!!, Це дуууже красиво☺❤️, Найкраща і незамінна, Новий сингл! Моя улюблена пісня ❤️, Будьте акуратніше, не дивіться стоячи, можна впасти від її краси 🔥, ікона богиня королева принцеса зірка богема, ну взагалі найкраща моя ♪ , Тіна наче блешня яку хочеться проковтнути", - написали фанати.

Раніше Hyser писав про те, що Леся Нікітюк показала відверті фото на сіннику.

Також писали, що Слава Камінська розповіла про свою улюблену позу в ліжку.

Нагадаємо, що Анастасія Приходько зворушливо розповіла про свого сина.