У мережі розповіли про таємного шанувальника Софії Ротару.

Софія Ротару дуже популярна артистка і зовсім не дивно, що у неї є шанувальники в різних колах. Але мало хто знає те, що у неї був шанувальник і в кримінальних колах. При тому, що він допомагав їй організовувати концерти. Йдеться про Алімжана Тохтахунова. У кримінальних колах він більше відомий як" Тайванчик "або"Алік".

Перша їхня зустріч відбулася ще в 1972 році. Тоді чоловік просто поклав погляд на співачку, тому що вона була дуже яскрава і талановита. Але Софія Ротару відразу ж не стала йому відповідати взаємністю. Не сталося цього і потім.

Щоб підкорити жінку, він навіть зняв її колективу дорогий банкетний зал готелю "Ташкент" і забезпечував артистці серйозну охорону. Але це теж не допомогло йому більше наблизиться до співачки. Так як протягом усього свого життя вона була неймовірно вірна своєму єдиному чоловікові Анатолію Євдокименко, який помер від серцевої недостатності.

Свого часу співачка навіть мала намір піти зі сцени і довго не давала ніяких концертів. Вона дуже важко переживала втрату чоловіка. Для неї це був удар.

Мафіозі частенько заглядав у гримерку Ротару з букетом червоних троянд. Радянський бізнесмен намагався будь-якими способами завоювати серце Софії Ротару.

Ці спроби від кримінального авторитета підтвердив у своєму інтерв'ю і російський музикант Александер Левшин.

"Він схилявся перед її талантом, голосом, зовнішністю. Було видно, що він до неї дуже небайдужий, це я сам бачив Своїми очима"– - заявив Левшин про кримінальний авторитет.

Раніше Hyser писав про те, що у мережі розкрили секрет вічної молодості Софії Ротару.

Також писали, що внучка Софії Ротару показала знімки з бабусею, які дуже здивували.

Нагадаємо, що дочка Потапа показала дивні фото.

Популярні новини зараз

Українці не можуть скористатися «ковідною тисячею». Детальна інструкція

Перешкоджає утворенню ракових клітин. Названий найкорисніший хліб

Сумує вся країна: не стало зірки фільмів "Гараж", "Вокзал для двох", "Аварія-дочка мента"

Як виглядав найперший ЗАЗ "Таврія": навіть у Європі заздрили такому дизайну

Показати ще