Астролог розповіла, коли найкраще стригтися, щоб збільшити заробіток.

Так, астролог розповіла секрет про те, що якщо підстригти волосся хоча б на пару міліметрів в певні дні, то можна значно збільшити свій дохід. І ці дні якраз будуть у вересні. Тому не варто втрачати такий шанс. Тим більше, що це може багатьом істотно допомогти.

Про це заявити астролог Олена Єгорова російському 5-му каналу.

"Дні грошової стрижки-це чарівні дні, в які підстригання волосся активізує вашу фінансову і грошову енергію", - підкреслила вона.

Експерти наполягає, що навіть якщо людині не потрібно стригти волосся, то він все одно повинен скористатися магією цих днів. Адже вкоротити волосся можна всього на пару міліметрів. Але це вже буде вважатися стрижкою і тога грошові канали активізуються.

Астролог зазначила, що існують правила, якщо не дотримуватися яких, можна викликати зворотний ефект. Так, дуже небажано постригати волосся самому собі. Це взагалі вважається дуже поганою прикметою і багато настійно відмовляють взагалі таке робити. Адже так можна тільки все зіпсувати. І в даному випадку мова і дет не тільки про саму зачіску, а й енергетиці людини.

Адже волосся є основним провідником енергії людини і з ними потрібно дуже дбайливо обходитися. Ні в якому разі не можна викидати волосся після стрижки. Найкраще їх спалити. Тоді буде набагато ефективніше для самої людини.

Єгорова розповіла, що поліпшити фінансове становище за допомогою стрижки у вересні можна в суботу 18 вересня і в п'ятницю 24 вересня. Ці дні важливо не пропустити. Адже вони можуть поміняти життя людини тільки в хорошу сторону.

Раніше Hyser писав про те, що астрологи назвали три знаки зодіаку, яким не пощастить у вересні.

Також писали, що астрологи розповіли, на яких жінках найчастіше одружуються.

Нагадаємо, що експерти розповіли, хто може втратити здоров'я на початку вересня.

Популярні новини зараз

«Дитячих ілюзій немає»: Зеленський екстрено звернувся до нації

«Заморозять» і заберуть землю: українців сповістили про серйозні ризики

Буде «нова Чечня»: Путіна попередили про найгірший сценарій у разі нападу на Україну

Буде засипати 11 днів підряд: у Києві очікують справжній «сніговий бум». Дати

Показати ще