Експерти попереджають українців про те, що на більшій частині території України очікуються заморозки

Осінній погода нагрянула в Україну досить-таки різко і несподівано, практично з початком календарної осені. В результаті вже в першій декаді вересня українці стикаються з заморозками. Офіційна прес-служба Укргідрометцентру попередила українців про те, що вночі 7 вересня здебільшого України знову вдарять заморозки.

Повідомляється, що вночі 7 вересня, у вівторок, практично у всіх областях нашої країни, крім Закарпаття і Кримського півострова, а також більшості південних областей, відбудуться заморозки з температурою від 0 до 3 градусів за Цельсієм. Крім цього, вночі 8 вересня, в середу, заморозки на грунті можна буде спостерігати в східних областях України, а також в Дніпропетровщині та Запоріжжі. У зв'язку з цим в Укргідрометцентрі оголосили I рівень небезпеки, він же жовтий.

Одночасно з тим, українські синоптики заявляють про те, що у вівторок і середу в Одещині, Херсонщині і Миколаєві буде спостерігатися надзвичайний рівень пожежної небезпеки.

Що стосується погоди в Україні в цілому, в Укргідрометцентрі заявляють про те, що в найближчий тиждень опадів території України не очікується, тому в усіх регіонах країни погода буде сухою. Подібна погода найближчим часом в Україні буде через вплив потужного антициклону Hermelinde.

Денна температура 7 вересня складе від 14 до 19 градусів тепла, а в четвер і п'ятницю в більшості областей потеплішає навіть до значень 20-24 градусів вище нуля. У суботу ж нічна температура коливатиметься від 7 до 13 градусів вище нуля, а денна підвищиться до 20-26 градусів.

До цього інформаційний портал "Hyser" повідомляв, що українцям розповіли, коли в країні почнеться опалювальний сезон.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що легенда кіноекранів, актор Жан-Поль Бельмондо помер.

Також "Hyser" писав, що у мережі з'явилися подробиці про стан Кравчука після реанімації.